Nožnice KAI N5165

11 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka ANIR

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 247 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v ANIR

Používam roky len nožnice KAI, mám krajčírske, cik cak, malé, všetky sú stále ostré ako nové. Teraz som dokúpila aj tieto, ani veľké ani malé, akurát do ruky.

• , zakúpené v ANIR

Nožnice sú ostré, perfektne sa s nimi pracuje. Odporúčam kúpiť.

• , zakúpené v ANIR

• vynikajúce nožničky s ostrou špičkou a perfektným strihom-spokojnosť nadovšetko

Produkt nemá žiadne parametre.

Dlžka: 6 1/2" (165mm) Univerzálne rovné nožnice pre každú príležitosť. Tieto nožnice boli vyvinuté pre strihanie prakticky všetkých bežne dostupných materiálov. V krajčírskych dielňach slúžia ako koníčkovacie, začisťovacie, prípadne zastrihávacie nožnice.

• , zakúpené v ANIR

Nožnice sú ostré, perfektne sa s nimi pracuje. Odporúčam kúpiť.

• vyhoda
  • , zakúpené v ANIR

• Stredne veľké perfektné nožnice za primeranú cenu

V bežných kamenných obchodoch dostať len lacné nožnice ktorých som už nakúpila množstvo.Dúfam že mi budu dobre slúžiť a spríjemnia mi môj koníček šitie bábik